Tule tööle!

Meil on hetkel mitmeid vabu töökohti!

Loe lähemalt ja kandideeri siin:

KODUPOOD ON AVATUD - mahtra 5

Mööbel, tekstiil, käsitöö tarbed, tehnika, nõud, raamatud ja kodusisustus ühest kohast - Mustakivi Uuskasutuskeskusest, Mahtra 5.

Loe lähemalt

Oleme Sinu jaoks olemas ♡ Kaubik tuleb appi!

Kui soovid annetada mööblit või suuremat kodutehnikat, kutsu appi TASUTA kaubik. Helista numbril+372 555 33 001 või kirjuta e-mail kaubik@uuskasutus.ee

Vaata lähemalt

Viimsi konteiner on avatud L - P kell 11-16

Viimsi konteinerisse saab nädalavahetuseti tuua majapidamises üleliigseks muutunud kuid veel terved, puhtad ja korralikud asjad. Aitäh Sulle! ♡

Vaata lähemalt
Leia lähim uuskasutuskeskus:
Tallinnas
Erika 14, Põhja-Tallinn+372 55 536 650
arsenal@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Liivalaia 29, Kesklinn555 341 21
liivalaia@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Tatari 64, Kesklinn+372 55 53 0240
tatari@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Mustamäe tee 5, Mustamäe+372 55 530 211
mustamae@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Punane 50, Lasnamäe+372 55 532 267
punane@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Kodupood, Mahtra 5, LasnamäeMustakivi keskus
+372 55 53 0242
mustakivi@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Tähesaju tee 31+372 53 332 303
tahesaju@uuskasutus.ee
E-R 10-18 L 10-16
Tartus
Riia 11, Tartu+372 55 530 288
tartu@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Kalda tee 24, Tartu+372 55 534 979
annelinn@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Narvas
Tallinna mnt 51/53, Narva+372 5553 0891
narva@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Jõhvis
Puru tee 1, JõhviPargi kaubamaja
+372 555 94 548
johvi@uuskasutus.ee
E-R 10-18 L 10-16
Pärnus
Lai tn. 10, PärnuPort Artur 2 taga
+372 55 530 036
parnu@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Võrus
Vabaduse 1, VõruSemu Kaubamajas
55 563 643
voru@uuskasutus.ee
E-R 09-17 | L 09-15
Kaart
Paides
Rüütli 9, Paide+372 55 530 217
paide@uuskasutus.ee
E-R 10-18 | L 10-16
Kaart
Mis on uuskasutus?

Uuskasutus on asjade korduskasutamine (re-use) või kasutatud asjale uue väärtuse ja kasutuseesmärgi andmine (re-design). Kui taaskasutuse (recycling) puhul peetakse eelkõige silmas pakendite, paberi ja muude esemete ümbertöötlemist toormaterjaliks, siis uuskastususe eesmärk on asja kasutusaja pikendamine või tema väärtuse suurendamine.

Meie keskusesse saab annetada asju, mis on muutunud üleliigseks, kuid mis on jätkuvalt veel kasutuskõlbulikud, puhtad ja terved. Meie leiame asjadele uue õnneliku omaniku kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga maha müües. Saadud tulu kasutame selleks, et uuskasutust veelgi enam propageerida.