Anna uuele ringile!

Anna uus võimalus seisma jäänud heas korras asjadele!

Loe lähemalt

Seisma jäänud korralikud asjad anneta uuskasutuseks!

Ükski heas korras asi ei vääri kurba lõppu prügimäel. Too üleliigseks muutunud, kuid ikka veel korralikud ja terved asjad Uuskasutuskeskusesse, et need saaksid rõõmustada järgmisi kasutajaid. Sel viisil toimides teed heateo nii endale kui ka keskkonnale. Aitäh Sulle!

Loe lisaks

Oleme Sinu jaoks olemas ♡ Kaubik tuleb appi!

Kui soovid annetada mööblit või suuremat kodutehnikat, kutsu appi TASUTA kaubik. Helista numbril+372 5553 3001 või kirjuta e-mail kaubik@uuskasutus.ee

Loe lisaks

Tule tööle!

Tutvu Uuskasutuskeskuse hetkel pakutavate töökohtadega!

Loe lisaks ja kandideeri siin:

VIIMSI KONTEINER ON AVATUD L–P KELL 11–16

Viimsi konteinerisse saab nädalavahetuseti tuua majapidamises üleliigseks muutunud, kuid veel terved, puhtad ja korralikud asjad. Aitäh Sulle! ♡

Loe lähemalt
Leia lähim uuskasutuskeskus:
Tallinn
Tähesaju tee 31, Lasnamäe+372 5333 2303
tahesaju@uuskasutus.ee
Sõpruse puiestee 255, Mustamäe+372 5333 9545
sopruse@uuskasutus.ee
Kodupood Mahtra 5, LasnamäeMustakivi keskus
+372 5553 0242
mustakivi@uuskasutus.ee
Kaart
Punane 50, Lasnamäe+372 5553 2267
punane@uuskasutus.ee
Kaart
Mustamäe tee 5, Kristiine+372 5553 0211
mustamae@uuskasutus.ee
Kaart
Tatari 64, Kesklinn+372 5553 0240
tatari@uuskasutus.ee
Kaart
Erika 14, Põhja-Tallinn+372 5553 6650
arsenal@uuskasutus.ee
Kaart
Liivalaia 29, Kesklinn+372 5553 4121
liivalaia@uuskasutus.ee
Kaart
Tartu
Kalda tee 24, Tartu+372 5553 4979
annelinn@uuskasutus.ee
Riia 11, Tartu+372 5553 0288
tartu@uuskasutus.ee
Kaart
Paide
Rüütli 9, Paide+372 5553 0217
paide@uuskasutus.ee
Kaart
Pärnu
Lai 10, PärnuPort Artur 2 taga
+372 5553 0036
parnu@uuskasutus.ee
Kaart
Rakvere
Ferdinand Gustav Adoffi 11, RakvereRakvere Kroonikeskus
+372 5333 7170
rakvere@uuskasutus.ee
Jõhvi
Puru tee 1, JõhviPargi kaubamaja
+372 5559 4548
johvi@uuskasutus.ee
Narva
Tallinna mnt 51/53, Narva+372 5553 0891
narva@uuskasutus.ee
Kaart
Võru
Vabaduse 1, VõruSemu Kaubamaja
+372 5556 3643
voru@uuskasutus.ee
Kaart
Mis on uuskasutus?

Uuskasutus on asjade korduskasutamine (re-use) või kasutatud asjale uue väärtuse ja kasutuseesmärgi andmine (re-design). Kui taaskasutuse (recycling) puhul peetakse eelkõige silmas pakendite, paberi ja muude esemete ümbertöötlemist toormaterjaliks, siis uuskastususe eesmärk on asja kasutusaja pikendamine või tema väärtuse suurendamine.

Meie keskusesse saab annetada asju, mis on muutunud üleliigseks, kuid mis on jätkuvalt veel kasutuskõlbulikud, puhtad ja terved. Meie leiame asjadele uue õnneliku omaniku kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga maha müües. Saadud tulu kasutame selleks, et uuskasutust veelgi enam propageerida.