Uus kaup

Tervitame Sind kõigis oma kauplustes uuenenud kaubavalikuga. Astu läbi lähimast Uuskasutuskeskusest ja leia endale vajalikke asju!

Leia lähim Uuskasutuskeskus

Hoolivad kingid teiselt ringilt

Näita, et hoolid! Hooli endast, oma lähedastest ja keskkonnast. Uuskasutuskeskusest leiad hoolivad kingid kogu perele.

Leia lähim pood

TEE OSTUD MUGAVALT E-POEST

Uuskasutuskeskuse e-pood koondab endas valiku teisele ringile jõudnud riideid, jalatseid, raamatuid, sisustusesemeid, mööblit ja palju muud kõigist 17 kauplusest. Uuri järele!

Külasta e-poodi!

Kogumismajad ootavad 24/7

Uuskasutuskeskuse kogumismajad on iseteeninduslikult 24/7 avatud Pärnu Keskuse, Narvas Fama keskuse, Tartus Lõunakeskuse juures ja Tallinnas Balti Jaama turu välialal. Nädalavahetusel on kogumismajas ka teenindaja.

Loe lisaks

Oleme Sinu jaoks olemas ♡ Kaubik tuleb appi!

Kui soovid ära anda heas korras mööblit või suuremat kodutehnikat, kutsu appi TASUTA kaubik. Helista 5553 3001 või kirjuta kaubik@uuskasutus.ee

Loe lisaks

Tule tööle!

Tule liitu meie toimeka tiimiga ja aita anda asjad uuele ringile!

Loe lisaks ja kandideeri
Leia lähim uuskasutuskeskus:
Tallinn
Tähesaju tee 31, Lasnamäe+372 5333 2303
tahesaju@uuskasutus.ee
Sõpruse puiestee 255, Mustamäe+372 5333 9545
sopruse@uuskasutus.ee
Kodupood Mahtra 5, LasnamäeMustakivi keskus
+372 5553 0242
mustakivi@uuskasutus.ee
Kaart
Punane 50, Lasnamäe+372 5553 2267
punane@uuskasutus.ee
Kaart
Mustamäe tee 5, Kristiine+372 5553 0211
mustamae@uuskasutus.ee
Kaart
Tatari 64, Kesklinn+372 5553 0240
tatari@uuskasutus.ee
Kaart
Erika 14, Põhja-Tallinn+372 5553 6650
arsenal@uuskasutus.ee
Kaart
Liivalaia 29, Kesklinn+372 5553 4121
liivalaia@uuskasutus.ee
Kaart
Tartu
Kalda tee 24, Tartu+372 5553 4979
annelinn@uuskasutus.ee
Riia 11, Tartu+372 5553 0288
tartu@uuskasutus.ee
Kaart
Viljandi
Tallinna 19/21, Viljandi+372 5333 8046
viljandi@uuskasutus.ee
E–R 10–18 | L 10–16
Paide
Rüütli 9, Paide+372 5553 0217
paide@uuskasutus.ee
Kaart
Pärnu
Lai 10, PärnuPort Artur 2 taga
+372 5553 0036
parnu@uuskasutus.ee
Kaart
Rakvere
Ferdinand Gustav Adoffi 11, RakvereRakvere Kroonikeskus
+372 5333 7170
rakvere@uuskasutus.ee
Jõhvi
Puru tee 1, JõhviPargi kaubamaja
+372 5559 4548
johvi@uuskasutus.ee
Narva
Tallinna mnt 51/53, Narva+372 5553 0891
narva@uuskasutus.ee
Kaart
Võru
Vabaduse 1, VõruSemu Kaubamaja
+372 5556 3643
voru@uuskasutus.ee
Kaart
Mis on uuskasutus?

Uuskasutus on asjade korduskasutamine (re-use) või kasutatud asjale uue väärtuse ja kasutuseesmärgi andmine (re-design). Kui taaskasutuse (recycling) puhul peetakse eelkõige silmas pakendite, paberi ja muude esemete ümbertöötlemist toormaterjaliks, siis uuskastususe eesmärk on asja kasutusaja pikendamine või tema väärtuse suurendamine.

Meie keskusesse saab annetada asju, mis on muutunud üleliigseks, kuid mis on jätkuvalt veel kasutuskõlbulikud, puhtad ja terved. Meie leiame asjadele uue õnneliku omaniku kas oma heategevuspartnerite abiga või need mõistliku hinnaga maha müües. Saadud tulu kasutame selleks, et uuskasutust veelgi enam propageerida.